Mobil Chat
Neşeli Sohbet

admin

Chat

Neşeli Sohbet aile ortamına hoşgeldiniz..

Konumuz bugün neşe! Öyleyse gelin, hayatın renkli taraflarını keşfetmek için birlikte keyifli bir sohbete dalalım. İşte burada, güneşin gülücüğü gibi parlayan bir sohbet masası kurmuş bulunmaktayız.

“Merhaba!” diye sesleniyorum, kahve fincanımı kaldırarak. “Bugün neşenin tanımını yapalım. Sizce neşe nedir?”

Bir arkadaşım gülümseyerek cevap veriyor: “Neşe, hayatın küçük zevklerini kutlamaktır. Güneşin doğuşunu izlemek, sevdiklerimizle zaman geçirmek, hatta sadece bir fincan kahveyle sessizce oturmak bile neşe verebilir.”

“Evet, haklısın!” diye katılıyorum. “Neşe, büyük olmaz. Sadece küçük anlarda gizlidir ve biz fark ettiğimizde değerini anlarız. Mesela, bugün güzel bir şey yaşadınız mı?”

Kahvelerimizi yudumlayarak sohbetimizi sürdürüyoruz, hayatın akışındaki neşe dolu anlara dair konuşarak. Gülüşmelerimiz odamızı dolduruyor ve zamanın nasıl geçtiğini bile fark etmiyoruz. Bu sohbet, neşenin aslında ne kadar yakınımızda olduğunu hatırlatıyor bize.

Sonunda, gülümseyerek veda ediyoruz. “Hayatın her anında neşe bulmayı unutmayın!” diyoruz birbirimize. Bir fincan kahve ve bir sürü neşe dolu anla ayrılıyoruz, yüzlerimizde kocaman gülücüklerle.

ankara-chat-giriş
ankara-chat-giriş

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Chat Yap
ankara sohbet - ankara chat - izmir chat
MobilChat ~